+38 (098) 11 66 928
+38 (063) 35 37126
+38 (095) 21 80 532
informflora24.com.ua

Для того, щоб оформити замовлення Рівне | (Рівненська область) 973++ Ви можете зателефонувати нашим менеджерам з 9.00 до 18.00. Також Ви маєте можливість зробити замовлення у будь-який час доби, оформивши замовлення на сайті.

Закази в процесі виконання:
6 шт.

Замовлення і доставка квітів Рівне - демократичні ціни

Квітковий магазин Flora24.com.ua пропонує на Ваш вибір найкращі букети за самими оптимальними цінами. Ми доставляємо Рівне без посередників, що позитивно відображається на критерії «ціна» на нашому сайті.

Флористи компанії Flora24.com.ua з радістю складуть Ваш букет із самих свіжих квітів Рівне. Свіжі квіти закупляються окремо для кожного замовлення, що гарантує Вам свіжий та неповторний букет. Пропонуйте свою комбінацію квітів у букетікомпанії Flora24.com.ua з радістю складуть Ваш букет із самих свіжих квітів. Свіжі квіти закупляються окремо для кожного замовлення, що гарантує Вам свіжий та неповторний букет. Пропонуйте свою комбінацію квітів у букеті

 
альстромерія 11 шт., флізелін
612 грн.
   
хризантема кущова 4 шт., гербера 3 шт., сіточка
433 грн.
   
альстромерія 7 шт., лента
410 грн.
 
 
троянда кущова 7 шт., лента
433 грн.
   
троянда 7 шт., лента, зелень
409 грн.
   
троянда 5 шт., хризантема кущова 3 шт., сіточка, зелень
488 грн.
 
 
троянда 9 шт., флізелін, зелень
512 грн.
   
троянда 5 шт., хризантема кущова 3 шт., альстромерія 1 шт., флізелін, зелень
535 грн.
   
хризантема кущова 11 шт., лента
631 грн.
 
 
хризантема кущова 9 шт., флізелін, зелень
571 грн.
   
гербера 11 шт., папір, зелень
609 грн.
   
троянда 9 шт., лента
473 грн.
 

Кур’єрська служба компанії Flora24.com.ua готова виконати доставку замовлених Вами квітів Рівне вже через 2-3 години після повної оплати замовлення . Оформляйте замовлення з доставкою квітів і вже через короткий проміжок часу ми вручимо його Вашим рідним особисто в руки.

 

 

Квіти у подарунок – скорочують відстані Сучасне активне життя багатьох з нас постійно кличе в дорогу: у подорож, в поїздки у справах бізнесу, у службові відрядження чи на творчі зустрічі та фестивалі. Досить часто ми не знаємо, де опинимось завтра. У такій круговерті життя важливо не втрачати контакт з близькими і друзями. І як добре нагадати про себе на відстані сотень кілометрів. Послуга доставка квітів Рівне наближує мрію до реальності. Квіти – це саме той подарунок, який здатен скорочувати відстані, а інтернет-магазин квітів ці відстані наповнює красою, радістю і добром. Адже квіти найкраще висловлюють почуття вдячності, уваги, поваги та любові. На сайті можна зробити не лише замовлення квітів на дім, але й бізнес-букетів в офіс, на корпоративну зустріч чи ділові перемовини. Адже в бізнесі надзвичайно багато залежить від особистих взаємостосунків. Своєчасна і зручна доставка квітів в Рівне дозволить прикрасити стіл ділових перемовин. Живі, свіжі квіти у діловому флористичному ансамблі доречно подарувати жінці–діловому партнеру. Послуги з доставки через інтернет дозволяють замовити квіти по Рівному у зручний час, перебуваючи на віддалі від людей, яким адресується подарунок. Солідний каталог інтернет-магазину допоможе обрати з величезного списку класичних і екзотичних квітів ті, які найкраще пасуватимуть до тієї чи іншої події, а доставка букетів в Рівне вручить символізований подарунок адресату. Порадьтеся з флористами стосовно доречності вибору квітів, в залежності від того, що вони символізують. Зважте, що червоні троянди є символом кохання та пристрасті, тож і дарувати їх потрібно коханим. За допомогою темно-рожевих чи білих троянд доцільно висловити подяку, а букетом жоржин – висловити побажання добробуту.

Доставку квітів Рівне - (Рівненська область) наші кур’єри готові виконати вже через кілька годин після оплати Вами замовлення. Найшвидший і найпростіший спосіб оплати – переказ грошових коштів на картку ПриватБанку. Інші способи оплати можете обрати в розділі «Оплата»